uto serwis

Zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa - monitoring domu. Możemy obserwować parking przed nim, garaż czy bramę wjazdową, drzwi wejściowe i teren dookoła. Często zapobiega wandalizmowi, rozbijaniu szyb, malowaniu graffiti, kradzieży lub dewastacji samochodu. Materiały z zestawu monitoringu mogą pomóc policji w ściganiu sprawców zniszczeń. Dzięki jego instalacji możemy także wynegocjować większe zniżki przy wykupie ubezpieczenia majątkowego. System kamer pozwoli nam obejrzeć sytuacje i wykorzystać nagrania z nich do ścigania przestępców w przypadku włamania.

 

Kamery - jak działają?

 

Do systemu obserwacij domu zalecanym sposobem jest monitoring sieciowy IP. Potrzebne są kamery IP lub HD TVI oraz rejestrator z dyskiem twardym i oczywiście przewody do połączenia tych urządzeń wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi. Dzielimy je na wewnętrzne i zewnętrzne, a jeżeli będą skierowane w miejsca nieoświetlone, trzeba będzie użyć wersji dzień/noc lub z oświetlaczem podczerwieni, które to sprzęty pozwalają na rejestrację obrazu w całkowitej ciemności.

 

Natomiast przy wyborze rejestratora musimy określić, z ilu kamer będzie on nagrywał obraz, może on być 4, 8 lub 16. Rejestratory różnią się jakością nagrywanego obrazu oraz kompresją.


 

Monitoring domu

Jak działamy?

 

Przy wyborze sprzętu, jakim jest całościowy zestaw do monitoringu, a co za tym idzie – kamery do domu – pomagamy my, omawiamy, konsultujemy oraz doradzamy. Aby wykonać jak najlepsze rozwiązanie związane z obserwacją miejsca zamieszkania, posesji czy też lokalu, potrzebne jest zorganizowanie swojego rodzaju wywiadu związanego z tym, jak tereny te dokładnie wyglądają. Następnie następuje efektywny i sprawny montaż - i monitoring domu zaczyna działać.

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo każdego z członków rodziny czy też gości lokalu - zależnie, w jakim miejscu zainstalowane są zestawy do monitoringu. Najczęściej, bo jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, decydujemy się na sprzęt, jakim jest zestaw kamer do domu. Wynika to z coraz większej świadomości dotyczącej ochrony bezpieczeństwa, jak i z chęci minimalizowania kosztów w razie włamania czy też kradzieży. Zapraszamy Klientów z takich miast, jak: Mława, Działdowo, Lidzbark, Żuromin - oferujemy konkurencyjne ceny całych zestawów, w zakresie doboru i kupna sprzętów do obserwacji.

Montujemy monitoring na terenie takich miast jak: Mława, Działdowo, Lidzbak, Żuromin, Sierpc, Ciechanów, Nidzica, Rypin, Bieżuń, Szreńsk, Brodnica.

Created with Webwave CMS

Copyright 2015 Motor Auto Service

Systemo Radosław Piórkowski
ul. Adama Mickiewicza 44 | 09-310 Kuczbork-Wieś | woj. mazowieckie
tel: 517296304 | e-mail: systemo.instalacje@gmail.com
NIP: 5110264234 | REGON: 142878646