517 296 304

Opinie Google


Wojciech Sągol
Wojciech Sągol
2023-02-23
Solidna firma. Rozwiążą każdy problem i nie zostawią w potrzebie. Profesjonalizm, rzetelność i ludzkie podejście. Polecam i pozdrawiam :)
Krzysztof Ludwiczak
Krzysztof Ludwiczak
2023-02-17
Mega profesjonalne podejście do klienta i realizacja zamówienia. Wszystko wykonane zgodnie z oczekiwaniami, mega dokładnie, estetycznie oraz w ustalonym terminie. Bardzo dobry kontakt oraz fajna atmosfera przy wykonywaniu zlecenia. Naprawdę bardzo serdecznie polecam firmę SysteMo.
Anna Chocholska
Anna Chocholska
2023-01-20
Szybko sprawnie miło i kompetentnie. I najważniejsze ze Pan tłumaczy tak ze laik wszystko rozumie. Polecam całym sercem
sheyk85
sheyk85
2022-10-27
Brakuje mi szóstej gwiazdki do oceny tej firmy. Terminowość super, kontakt super, cena usługi super, jakość super, kultura osobista super. Polecam gorąco za wysokiej klasy podejście do klienta i realizację zamówienia.
Grzegorz Kacpura
Grzegorz Kacpura
2022-10-23
Firma profesjonalna ,właściciel człowiek bardzo słowny z czystym sumieniem polecam 👍👍👍
Piotr Siemianowski
Piotr Siemianowski
2022-06-22
Serdecznie polecam firmę Pana Radka. Pełen profesjonalizm od wyceny po montaż systemu monitoringu na budynku mieszkalnym oraz hali produkcyjnej. Zawsze odbiera telefon i służy konkretnymi radami w razie problemu.

Firmy które nam zaufały

10 lutego 2021
    

Usługa wykonana bez zastrzeżeń, bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Estetyczne wykonanie, polecam

10 lutego 2021
    

Polecam wykonawcę usługa montażu kamer wykonana profesjonalnie. W trakcie wykonywania prac panuje porządek na posesji inwestora. Duża wiedza w temacie monitoringu.

25 lutego 2021
    

Wybór firmy Systemo okazał się strzałem w dziesiątkę!!! Super doradztwo, dobór odpowiedniego sprzętu oraz super szybki i profesjonalny montaż bez najmniejszych komplikacji. Nie było żadnych, nawet najmniejszych niespodzianek. Z czystym sumieniem polecam wybór tej firmy, tak jak czyste pozostało mieszkanie po montażu (Pan również posprzątał wszystko co nasypał przy wierceniu). Można powiedzieć, że usługa została przez firmę Systemo wykonana od A do Z. Dodatkowym dużym plusem jest bardzo miła i profesjonalna obsługa w osobie samego Pana montażysty. Bardzo polecam.

20 marca 2021

Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przygotowane j zamontowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Bardzo dobry kontakt i świetni fachowcy. Zdecydowanie polecam.

16 kwietnia 2021
Jestem bardzo zadowolony wszystko przebiegło sprawnie.Ekipa sprawna słowna polecam z czystym sumieniem.W razie awarii zawsze można liczyć na pomoc. Miałem taka sytuację z mojej winy otrzymałem pomoc.Serdecznie dziękuję
24 kwietnia 2021

Fachowa praca, na działce nie posiadam prądu a mimo to sprzęt śmiga aż milo,kontakt bardzo dobry cena przystępna,polecam !!!

12 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona, fachowa i miła obsługa.Polecam?

28 maja 2021

Solidna firma i bardzo miła obsługa polecam

2 lipca 2021

Polecam, profesjonalna obsługa.

Zadzwoń do nas