517 296 304
10 lutego 2021
    

Usługa wykonana bez zastrzeżeń, bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Estetyczne wykonanie, polecam

10 lutego 2021
    

Polecam wykonawcę usługa montażu kamer wykonana profesjonalnie. W trakcie wykonywania prac panuje porządek na posesji inwestora. Duża wiedza w temacie monitoringu.

25 lutego 2021
    

Wybór firmy Systemo okazał się strzałem w dziesiątkę!!! Super doradztwo, dobór odpowiedniego sprzętu oraz super szybki i profesjonalny montaż bez najmniejszych komplikacji. Nie było żadnych, nawet najmniejszych niespodzianek. Z czystym sumieniem polecam wybór tej firmy, tak jak czyste pozostało mieszkanie po montażu (Pan również posprzątał wszystko co nasypał przy wierceniu). Można powiedzieć, że usługa została przez firmę Systemo wykonana od A do Z. Dodatkowym dużym plusem jest bardzo miła i profesjonalna obsługa w osobie samego Pana montażysty. Bardzo polecam.

20 marca 2021

Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przygotowane j zamontowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Bardzo dobry kontakt i świetni fachowcy. Zdecydowanie polecam.

16 kwietnia 2021
Jestem bardzo zadowolony wszystko przebiegło sprawnie.Ekipa sprawna słowna polecam z czystym sumieniem.W razie awarii zawsze można liczyć na pomoc. Miałem taka sytuację z mojej winy otrzymałem pomoc.Serdecznie dziękuję
24 kwietnia 2021

Fachowa praca, na działce nie posiadam prądu a mimo to sprzęt śmiga aż milo,kontakt bardzo dobry cena przystępna,polecam !!!

12 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona, fachowa i miła obsługa.Polecam?

28 maja 2021

Solidna firma i bardzo miła obsługa polecam

2 lipca 2021

Polecam, profesjonalna obsługa.